ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

پیشنهاد عجیب وینفرد شفر جهت وقت بازی با پرسپولیس

اعتراض کلوب استقلال مبنی بر وقت اجرای بازی سوپرجام باعث ورود وزیر ورزش و جوانان به این عنوان شده است است.  پیشنهاد عجیب وینفرد شفر جه..

ادامه مطلب

قلعه نویی سرمربی سپاهان شد

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن به طور رسمی هدایت سپاهان را برعهده گرفت. قلعه نویی سرمربی سپاهان شد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

منفی‌گرا نیستم/ تلاش می‌کنیم عالی ترین آماده‌سازی را تا جام جهانی داشته باشیم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت: دیگر معقول نیست که تصویر جریان رودخانه شنا کنیم. ما باید تلاش کنیم..

ادامه مطلب

گودرز حبیبی مدیر تازه آکادمی استقلال ، ورمزیار رفتنی شد

به گزارش ایسنا، در حالی که از دو ماه پیش زمزمه برکناری صادق ورمزیار از آکادمی کلوب استقلال شنیده می شد، این اتفاق رنگ جدی به خود گرفته سیدرضا افتخار..

ادامه مطلب

10 میلیارد ناقابل! , رقم آزادی طارمی

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی که بعد از دو فصل آقای گلی در کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس راهی قطر شد و با تیم الغرافه قرارداد امضا کرد، وقت این را دارد که بعد ..

ادامه مطلب

سایپا به رده دوم رسید ، نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران یک قدم دیگر به سقوط نزدیک شد

تیم فوتبال پدیده مشهد با پیروزی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران از انتهای جدول فاصله گرفت تا شاگردان هومن افاضلی یک قدم‌ دیگر به سقوط نزدیک‌تر شون..

ادامه مطلب

دژاگه رستورانش را با حضور بواتنگ‌ها افتتاح کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ اشکان دژاگه روز گذشته در خیابان اولاند در برلین رستورانش را افتتاح کرد. در این رستوران انواع غذای سوشی ژاپنی ها را سرو کرده و در اختیار مر..

ادامه مطلب

حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است

پیشکسوت استقلال گفت: حسین حسینی باید یادش بماند که نیمی از موفقیتش را در دروازه استقلال مدیون مهدی رحمتی است.  حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون ..

ادامه مطلب

نمی‌توانم در ۲۷ سالگی به اروپا بروم! / طارمی

دیروز برانکو لو داد «مهدی طارمی به تازگی پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله با پرسپولیس را نپذیرفته است.» طارمی: نمی توانم در ۲۷ سالگی به اروپا ..

ادامه مطلب

تو می توانی برنده توپ طلا باشی / رونالدو به امباپه

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید که شب گذشته پنجمین توپ طلا را کسب کرد، به امباپه توصیه کرد که با تلاش و پشتکار، می‌تواند برنده بعدی توپ طلا ..

ادامه مطلب