ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

ترامپ، کلینتون را به تبانی با روسیه متهم کرد

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر هیلاری کلینتون رقیب انتخاباتی خود را به همکاری با روسیه متهم کرد. ترامپ، کلینتون را به تبانی با روسیه متهم کرد ..

ادامه مطلب

به اندازه اوباما محبوب هستم / ترامپ

رئیس جمهوری امریکا در پیامی توئیتری مدعی شد میزان محبوبیت او با باراک اوباما، مدیر جمهوری سابق امریکا برابر است. ترامپ: به اندازه اوباما مح..

ادامه مطلب

اظهار بی اطلاعی سخنگوی کرملین از نامه کره شمالی

سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که در مورد نامه ارسالی از سوی مقامات کره شمالی و اعلان آمادگی حمله هسته ای به آمریکا اطلاعی ندارد. اظهار ..

ادامه مطلب

برگزاری دادگاه مظنونان قتل برادر رهبر کره شمالی

محاکمه دو زن مظنون به قتل «کیم جونگ نام» برادر ناتنی رهبر کره شمالی امروز دوشنبه در دادگاه عالی مالزی شروع می شود.  برگزاری دادگاه مظن..

ادامه مطلب

دلایل دود سیاه متصاعد از ساختمان کنسولگری روسیه در «سانفرانسیسکو»

۲ رسانه غربی به تشریح گمانه زنی های خود راجع به علل دود سیاه متصاعد از ساختمان کنسولگری روسیه در «سانفرانسیسکو» پیش از تخلیه این مکان پرداختند. دل..

ادامه مطلب

ترکیه در حال حاضر در کودتا به سر می‌برد/ از اردوغان نمی‌ترسم ، قلیچداراوغلو

رهبر اپوزیسیون ترکیه قول داد تا در جریان کمپینی جهت عدالت به مقابله با تهدیدهای مدیر جمهوری این کشور بپردازد و وی را به “کشورداری دیکتاتورمآبانه..

ادامه مطلب

هشدار اف بی آی در مورد احتمال حمله سایبری به نیروگاه هسته‌ای آمریکا

روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که اف. بی. آی و شرکت امنیت ملی آمریکا به شرکت‌های هسته‌ای و فعال در حوزه انرژی در مورد تلاش‌های احتمالی جهت ورود غیرقانونی به سی..

ادامه مطلب

نتانیاهو سند سیاسی تازه حماس را پاره کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سند سیاسی تازه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را سندی «سراسر نفرت و انزجار» دانست و آن را پاره کرد. نتانیاهو سند سیاسی تا..

ادامه مطلب

اخراج 30 هزار کارمند به علت مدرک تقلبی یا کار نکردن / تانزانیا

رئیس جمهور تانزانیا دستور داد اسامی همه کارمندانی که به علت ارائه مدرک تحصیلی تقلبی اخراج شده‌اند اعلام عمومی شود. تانزانیا: اخراج 30 هزار کا..

ادامه مطلب