ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

کمبود عرضه نداریم / تصویر العمل سیف به سکه 2.5 میلیونی

سیف با بیان اینکه هیچ کمبودی در عرضه سکه نداریم گفت: به نظر می‌رسد اتفاقات به وجود آمده زیاد عامل روانی دارد که به تدریج می تواند برطرف شود.  ..

ادامه مطلب

اعلام وقت واریز یارانه بهمن

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد، هشتاد و چهارمین مرحله یارانه نقدی ساعت 24 روز پنجشنبه 26 بهمن به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. مبلغ یارانه بهمن از با ..

ادامه مطلب

خبر مهم جهت مشمولان دریافت سود سهام عدالت

بر اساس مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت، قرار است سود سال مالی ۹۵ شرکت‌های سرمایه پذیر در دو یا سه مرحله به حساب مشمولان واریز شود.  خبر مه..

ادامه مطلب

در تهران! ، اتاق نشینی&quot، رواج &quot

هزینه‌های زندگی در کلانشهرها تا حدی زیاد کردن پیدا کرده که بنا به اذعان مدیرکل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری، در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران “اتا..

ادامه مطلب

تورم مهر ماه ۸ درصد شد / نوبخت

رئیس شرکت برنامه تورم مهر را ۸درصد اعلام کردو گفت: جهت دومین بار رشد سرمایه گذاری در زمستان و بهار مثبت شد. نوبخت: تورم مهر ماه ۸ درصد شد ..

ادامه مطلب

کاهش ۳۵۰ هزار بشکه‌ای فروش نفت عربستان در اکتبر

عربستان سعودی سهمیه فروش نفت خام به مشتریانش در سراسر دنیا را در اکتبر به میزان ۳۵۰ هزار بشکه در روز کم کردن خواهد داد.  کاهش ۳۵۰ هزار..

ادامه مطلب

کم شدن قیمت سود بانکی سرمایه گذاری را در حوزه مسکن زیاد کردن می دهد / معاون وزیرراه وشهرسازی

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی می گوید: با کم شدن قیمت سود سپرده های بانکی ، سرمایه گذاری در حوزه اقتصادی و بخش مسکن زیاد کردن می یابد.&nbs..

ادامه مطلب

روایت قاضی مقیسه از برخورد با مدیر وقت بانک مسکن در پرونده بابک زنجانی

قاضی مقیسه با تأکید بر اینکه در برخورد با متخلفان، با هیچ‌کس تعارف نداریم، از برخورد و تفهیم اتهام مدیروقت بانک مسکن در پرونده بابک زنجانی گفت. ..

ادامه مطلب

مهمترین مقاصد صادراتی کشور عزیزمان ایران کدامند؟

آمارها نشان می‌دهد که در نخستین ماه امسال همچنان کشور چین علاوه بر واردات، در حوزه صادرات نیز پرچم‌دار بوده و بیشترین صادرات کشور عزیزمان ایران به این..

ادامه مطلب