ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

رهبر کره شمالی خواستار برگزاری اجلاس سران با آمریکاست

دومین اجلاس سران کره روز گذشته 26 می (5 خرداد) در روستای مرزی پانمونجوم برگزار شد. این اجلاس با نشانه یافتن راهی جهت برگزاری اجلاس سران آمریکا و کره ش..

ادامه مطلب

حاضر نشدم گوینده رادیو آمریکایی باشم/ در حق کشورم نامردی نمی‌کنم ، گوینده پیشکسوت

اردشیر تفقد از گزارشگران قدیم رادیو که سال هاست جلای وطن کرده از پیشنهادهای رادیوهای آمریکایی می گوید که همه را رد کرده و حاضر نشده است در حق کشورش نامردی..

ادامه مطلب

قلعه نویی سرمربی سپاهان شد

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن به طور رسمی هدایت سپاهان را برعهده گرفت. قلعه نویی سرمربی سپاهان شد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

منفی‌گرا نیستم/ تلاش می‌کنیم عالی ترین آماده‌سازی را تا جام جهانی داشته باشیم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت: دیگر معقول نیست که تصویر جریان رودخانه شنا کنیم. ما باید تلاش کنیم..

ادامه مطلب

اختلال در ساعت بیولوژیکی بدن با مبتلا شدن به افسردگی مرتبط است

مطالعه تازه محققان نشان می دهد اختلال در ساعت بدن موجب بروز اختلالات رفتاری نظیر افسردگی می شود.  اختلال در ساعت بیولوژیکی بدن با مبتلا شدن به ا..

ادامه مطلب

ترامپ بازیچه دست اسراییل شده است است / مقام سابق پنتاگون

دستیار وزیر دفاع اسبق آمریکا، دونالد ترامپ را بازیچه دست صهیونیست ها دانست و گفت خارج کردن آمریکا از برجام باعث جسورتر شدن اسرائیل شده است است.  ..

ادامه مطلب

اصلاح شنوایی با رژیم غذایی سالم

مطالعات تازه نشان می دهد زنانی که رژیم غذایی سالمی دارند، 30 درصد کمتر با پرسشها میانگین و شدید شنوایی مواجه می شوند. اصلاح شنوایی با رژیم غذایی س..

ادامه مطلب

گودرز حبیبی مدیر تازه آکادمی استقلال ، ورمزیار رفتنی شد

به گزارش ایسنا، در حالی که از دو ماه پیش زمزمه برکناری صادق ورمزیار از آکادمی کلوب استقلال شنیده می شد، این اتفاق رنگ جدی به خود گرفته سیدرضا افتخار..

ادامه مطلب

10 میلیارد ناقابل! , رقم آزادی طارمی

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی که بعد از دو فصل آقای گلی در کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس راهی قطر شد و با تیم الغرافه قرارداد امضا کرد، وقت این را دارد که بعد ..

ادامه مطلب