ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

داریم از برجام نفع می‌بریم/ قضیه راکتور اراک را ما در مذاکرات برده بودیم ولی د

رآکتور آب سنگین راحت‌ترین راه جهت رسیدن به سلاح هسته‌ای است/ تا زمانی که از برجام نفع خود را می‌بریم در آن می‌مانیم.  عراقچی: داریم ..

ادامه مطلب

«استیون اسپیلبرگ» شخصیت هریسون فورد را به پرده‌های سینما بازمی‌گرداند

کارگردان آمریکایی تایید کرد که فیلم بعدی او قسمت پنجم از مجموعه «ایندیانا جونز» خواهد بود. «استیون اسپیلبرگ» شخصیت هریسون فورد را به پرده های سی..

ادامه مطلب

خبر مهم جهت مشمولان دریافت سود سهام عدالت

بر اساس مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت، قرار است سود سال مالی ۹۵ شرکت‌های سرمایه پذیر در دو یا سه مرحله به حساب مشمولان واریز شود.  خبر مه..

ادامه مطلب

دژاگه رستورانش را با حضور بواتنگ‌ها افتتاح کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ اشکان دژاگه روز گذشته در خیابان اولاند در برلین رستورانش را افتتاح کرد. در این رستوران انواع غذای سوشی ژاپنی ها را سرو کرده و در اختیار مر..

ادامه مطلب

خدایا گلویم را خاک گرفت با دیدن این تصویر/ تصویر ، جواد رضویان

سیدجواد رضویان در تصویر العمل به هوای غبارآلود این روزهای خوزستان متن کوتاهی در اینستاگرام منتشر کرد. جواد رضویان: خدایا گلویم را خاک گرفت با دیدن این تصو..

ادامه مطلب

حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است

پیشکسوت استقلال گفت: حسین حسینی باید یادش بماند که نیمی از موفقیتش را در دروازه استقلال مدیون مهدی رحمتی است.  حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون ..

ادامه مطلب

ضرر کسب و کارها را از فیلترینگ بررسی می‌کنیم / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه ضرر کسب و کارها را از فیلترینگ بررسی کرده و با مسئولان متولی نیز رایزنی‌هایی را صورت داده‌ایم گفت: به خصوص اینکه تصمیمات ای..

ادامه مطلب

ترامپ یک ضرب‌الاجل جهت اصلاح توافق هسته‌ای تعیین خواهد کرد / بی‌بی‌سی

شبکه بی‌بی‌سی گزارش داد: رییس‌جمهور آمریکا قرار است هم‌زمان با تمدید تعلیق تحریم‌های ایران، ضرب‌الاجلی را جهت کنگره و متحدان اروپایی واشنگتن جهت اصلاح توافق هست..

ادامه مطلب

ترامپ، کلینتون را به تبانی با روسیه متهم کرد

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر هیلاری کلینتون رقیب انتخاباتی خود را به همکاری با روسیه متهم کرد. ترامپ، کلینتون را به تبانی با روسیه متهم کرد ..

ادامه مطلب

نمی‌توانم در ۲۷ سالگی به اروپا بروم! / طارمی

دیروز برانکو لو داد «مهدی طارمی به تازگی پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله با پرسپولیس را نپذیرفته است.» طارمی: نمی توانم در ۲۷ سالگی به اروپا ..

ادامه مطلب