ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منفی‌گرا نیستم/ تلاش می‌کنیم عالی ترین آماده‌سازی را تا جام جهانی داشته باشیم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت: دیگر معقول نیست که تصویر جریان رودخانه شنا کنیم. ما باید تلاش کنیم عا

منفی‌گرا نیستم/ تلاش می‌کنیم عالی ترین آماده‌سازی را تا جام جهانی داشته باشیم ، کی‌روش

کی روش: منفی گرا نیستم/ تلاش می کنیم عالی ترین آماده سازی را تا جام جهانی داشته باشیم

عبارات مهم : برنامه

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت: دیگر معقول نیست که تصویر جریان رودخانه شنا کنیم. ما باید تلاش کنیم عالی ترین آماده سازی را تا جام جهانی داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش عصر جمعه در مصاحبه خود پیش از بازی دوستانه با ازبکستان گفت: این جا هستیم که با ازبکستان بازی کنیم. امیدوارم همه چیز اوکی باشد. یک سال پیش فکر می کردم که حضور هواداران تیم ملی مهم باشد ولی الآن دیگر مطمئن نیستم. خواهشا از من راجع به پرسشها حاشیه ای نپرسید.

منفی‌گرا نیستم/ تلاش می‌کنیم عالی ترین آماده‌سازی را تا جام جهانی داشته باشیم ، کی‌روش

او هم چنین راجع به سوالی اطراف نگرانی هواداران تیم ملی فوتبال گفت: از خود هواداران این پرسش را بپرسید. آیا شما دلواپس ناراحتی من هستید؟ همه در کشور از این شرایط راضی هستند. شما آیا باید ناراحت باشید؟ آیا روز قبل از بازی می خواهید این پرسش را بپرسید؟ باید بیست روز قبل این پرسش را می پرسیدید. هنگامی که این پرسش را پرسیدید، فکر کردم خودم از نظر فیزیکی و سلامتی ناسالم به نظر برسم.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا ناامیدانه صحبت می کند؟ افزود: هنگامی که شما جهت یک مدت زیادی علی رغم جریان رودخانه شنا می کنید، شاید این کار معقول به نظر نرسد و به این نتیجه برسید که برگردید و با جریان رودخانه شنا کنید.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت: دیگر معقول نیست که تصویر جریان رودخانه شنا کنیم. ما باید تلاش کنیم عا

کی روش ادامه داد: اگر همه خوشحال هستند، من هم باید خوشحال باشم. فدراسیون، شرکت لیگ، کلوب ها و مربیان خوشحالند. بعد من هم باید خوشحال باشم. پرسش بعدی!

او در تصویر العمل به خبرنگاری که اعتقاد بود باید نیمه پر لیوان که آماده بودن لژیونرهاست را ببینید، گفت: اگر شما می خواهید راجع به شرایط فعلی لژیونرها بپرسید یک مبحث جداست و اگر راجع به اوضاع آماده سازی می خواهید پرسش کنید، این هم مبحث دیگری هست. آیا شما فکر می کنید به این خاطر که چند بازیکن در اروپا داریم، دیگر نیازی به آماده سازی نیست؟ شما نمی توانید مرا مجبور کنید که نظرم را عوض کنم. بنده قبول می کنم و فقط می پذیرم ولی آیا باید لبخند بزنم و گریه کنم؟ این شرایط فدراسیون بوده است.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا با شرایط موجود، هواداران باید به تیم ملی در روسیه امیدوار باشند یا نه؟ عنوان کرد: بهتر است پاسخ این پرسش را من ندهم.

منفی‌گرا نیستم/ تلاش می‌کنیم عالی ترین آماده‌سازی را تا جام جهانی داشته باشیم ، کی‌روش

او در تصویر العمل به مصاحبه دیروزش با روزنامه پرتغالی “رکورد” که نسبت به افزایش کشور عزیزمان ایران ابراز امیدواری کرده بود، گفت: این مصاحبه هفت ماه پیش انجام گرفته بود. بیایید مطلب را براق مطرح کنیم. ما هر لحظه باید در زندگی امید و توقع عالی ترین ها را داشته باشیم ولی یک سری از افراد بیش تر مستحق یک سری پرسشها هستند. افرادی که این استحقاق را دارند چه کسانی هستند؟ افرادی که بیش تر آماده می شوند و تعهد بیش تری به مسیرشان دارند، بهتر نتیجه می گیرند. چنین افرادی هستند که خدا در فوتبال به آن ها بیش تر کمک می کند. فردا یک بازی پیش رو داریم. از فردا که تمرین ها با بازیکنان تازه شروع خواهد شد، تلاش می کنیم عالی ترین آماده سازی را تا نخستین بازی درجام جهانی داشته باشیم ولی نمی توانم این مساله را پنهان کنم که اتفاقی که افتاد نادرست بود. برنامه ای که ما از یک سال پیش تهیه کرده بودیم با تایید فدراسیون فوتبال قرار بود اتفاق بیفتد. برنامه ما تبدیل شد به برنامه مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا. فکر نمی کنم که این اتفاق درستی بود ولی الان دیگر آیا باید در موردش صحبت کنیم. همه هنگامی که که این اتفاق افتاد خوشحال بودند. باید واقعیات را بپذیریم و تلاش کنیم از آن ها عالی ترین دستاورد را خارج کنیم. یک تصمیم و گزینه ای بود که فوتبال کشور عزیزمان ایران گزینش کرد و من باید آن را بپذیرم ولی شما نمی توانید مرا مجبور کنید که بگویم موافق این امر بودم. از شما اهالی رسانه می پرسم. تا امروز دلواپس این مطلب نبودید. امروز آیا باید نگرانش باشید؟

کی روش اضافه کرد: صحبت های ناامیدکننده ای امروز نزدم. اگر شما در این مسیر می خواهید بروید، اشتباه رفته اید. تلاش کردم براق توضیح دهم. ما یک جام جهانی را پیش رو داریم. سرمربیان پیشین کشور عزیزمان ایران و سایر تیم ها اعتقاد دارند بازیکنان آسیایی و آفریقایی که در لیگ کشورشان بازی می کنند نیاز به یک برنامه آماده سازی دارند. حتی قبل از جام جهانی پیشین، اردوی سه هفته ای در آفریقا، دو هفته در اتریش و ۱۰ روز هم در برزیل داشتیم ولی شما افرادی را دارید که فکر می کنند کشور عزیزمان ایران به همان میزان نیاز به اردو دارد که کشورهایی مثل فرانسه، اسپانیا، پرتغال و آلمان نیاز دارند و ما هم باید ۱۵ روز تمرین داشته باشیم. نقطه نظر فروتنانه، متفاوت هست. به همین خاطر ما یک مستر پلن را جهت جام جهانی تهیه کردیم. این برنامه آماده سازی عوض کردن کرد تا از تیم های حاضر در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حمایت شود. به خاطر خدا این پرسش را دیگر از من نپرسید. بنده منفی گرا نیستم و تمام تلاش مان را خواهیم کرد و عالی ترین عملکردمان تلاش می کنیم انجام دهیم. بعدش امیدوارم خدا به ما کمک کرده و از فوتبال ما حفاظت کند ولی لطفا مساله آماده سازی همین جا امروز تمام شود. به خاطر این که شما رسانه ها الان حق ندارید این پرسش را بپرسید. شما عزیزان تا دیروز کجا بودید؟ با کمال احترامی که دارم، تا امروز کجا بودید؟ من همه مثل بقیه افراد خوشحال هستم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز در اظهاراتی ناامیدکننده گفت: دیگر معقول نیست که تصویر جریان رودخانه شنا کنیم. ما باید تلاش کنیم عا

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs