ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌توانم در ۲۷ سالگی به اروپا بروم! / طارمی

دیروز برانکو لو داد «مهدی طارمی به تازگی پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله با پرسپولیس را نپذیرفته است.»

نمی‌توانم در ۲۷ سالگی به اروپا بروم! / طارمی

طارمی: نمی توانم در ۲۷ سالگی به اروپا بروم!

عبارات مهم : اروپا

دیروز برانکو لو داد «مهدی طارمی به تازگی پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله با پرسپولیس را نپذیرفته است.»

روزنامه خبرورزشی نوشت: گر چه سرمربی پرسپولیس این خبر را روز گذشته به خبرنگاران داد ولی این عنوان تازه ای نیست. حدود ۲۰ روز قبل کلوب پرسپولیس به مهدی طارمی پیشنهاد داد که قراردادش را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کند! قرارداد مهدی طارمی آخر لیگ هفدهم به اتمام می رسد و او می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که دلش خواست برود. مهاجم ملی پوش بوشهری مثل هر فوتبالیست ایرانی دیگری اروپا را نشانه گرفته و رؤیایش لژیونر شدن در قاره سبز هست. بر کسی هم پوشیده نیست این اتفاق جهت بازیکنان آسیایی به ندرت می افتد خاصه آن که بالای ۲۵ سال باشند.

نمی‌توانم در ۲۷ سالگی به اروپا بروم! / طارمی

مهدی طارمی متولد ۱۳۷۱ هست، بنابراین اگر قراردادش را ۲ سال دیگر (!) تمدید کند باید تا ۲۷ سالگی در پرسپولیس بماند. آقای گل به واسطه کلوب هم که پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله از سوی گرشاسبی را مطرح کرده همین جواب را داده و به حالت درد دل گفته است: «من تابع تصمیم کلوب هستم. اگر بگویند بعد از اتمام محرومیت بمان و ۹ مسابقه باقی مانده را جهت پرسپولیس بازی کن، می مانم. اگر هم بخواهند مرا ترانسفر کنند تابع تصمیم کلوب هستم ولی نمی توانم قراردادم را ۲ سال دیگر تمدید کنم. اگر قراردادم را تمدید کنم آن وقت در ۲۷ سالگی به اروپا بروم و…»

مهدی طارمی از طریق عبدالصمد ابراهیمی وکیلش هم نامه ای رسمی نوشته و ضمن اعلام اینکه تابع تصمیم کلوب هست، گفته که نمی تواند قراردادش را ۲ ساله تمدید کند، بنابراین آینده مهدی طارمی فقط تا آخر لیگ هفدهم در دستان کلوب پرسپولیس هست. مدیران کنونی پرسپولیس باید تصمیم بگیرند؛ طارمی بعد از محرومیت به مدت نیم فصل ترانسفر شود یا اینکه ۹ بازی باقی مانده تا آخر لیگ هفدهم را جهت پرسپولیس توپ بزند! راستی فراموش نکنید کلوب الغرافه قطر بروزترین مشتری مهدی طارمی است.

دیروز برانکو لو داد «مهدی طارمی به تازگی پیشنهاد تمدید قرارداد دو ساله با پرسپولیس را نپذیرفته است.»

برانکو: به طارمی حق می دهم تمدید نکند! فوتبال حرفه مهدی است

روز گذشته که برانکو، دستیارانش، سیدجلال حسینی و حسین ماهینی به دفتر کلوب پرسپولیس رفته بودند به صورت اتفاقی با ابراهیمی وکیل مهدی طارمی برخورد کردند. شنیدیم سرمربی کروات پرسپولیس از وکیل طارمی پرسیده است که آیا مهدی ۲ ساله تمدید می کند؟ هنگامی که برانکو همان جواب همیشگی مهدی طارمی را مبنی بر عدم تمدید ۲ ساله از وکیلش شنیده، گفت: «به مهدی طارمی حق می دهم که جهت آینده شغل خود تصمیم بگیرد. به هر حال فوتبال حرفه و شغل اوست و باید تصمیم درستی بگیرد.»

واژه های کلیدی: اروپا | برانکو | قرارداد | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs