ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است

پیشکسوت استقلال گفت: حسین حسینی باید یادش بماند که نیمی از موفقیتش را در دروازه استقلال مدیون مهدی رحمتی است. 

حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است

حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است

عبارات مهم : ایران

پیشکسوت استقلال گفت: حسین حسینی باید یادش بماند که نیمی از موفقیتش را در دروازه استقلال مدیون مهدی رحمتی هست.

حسین ترابپور در گفتگو با مهر در خصوص دیدار استقلال برابر سایپا گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. یک دیدار پربرخورد و پرموقعیت که لحظات قشنگی را خلق کرد ولی در آخر دو تیم به تساوی یک به یک رضایت دادند.

حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است

وی تاکید کرد: استقلال همانند هفته های گذشته نبود و در نیمه دوم سایپا کاملا بر بازی مسلط شد و توانست در دقایق نهایی به گل تساوی دست پیدا کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد حسین حسینی هم گفت: او جوان بسیار خوب و آینده داری است و توانست بدون حاشیه کارش را ادامه بدهد. وی توانست از تجربیات رحمتی در مدتی که کنار او بوده استفاده کند و حالا به عنوان عالی ترین دروازه بان کشور عزیزمان ایران معرفی شده است هست. البته حسینی باید یادش بماند که نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است که توانستند در کنار یکدیگر با دوستی و رفاقت زوج خوبی را تشکیل بدهند. هر دو عالی ترین دروازه بان های کشور عزیزمان ایران هستند.

پیشکسوت استقلال گفت: حسین حسینی باید یادش بماند که نیمی از موفقیتش را در دروازه استقلال مدیون مهدی رحمتی است. 

ترابپور در پاسخ به این پرسش که سه دروازه بان خوب حال حاضر کشور عزیزمان ایران چه کسانی هستند؟ گفت: به اعتقاد من حسین حسینی، علیرضا بیرانوند و حامد فلاح زاده عالی ترین گلرهای حال حاضر فوتبال کشورمان هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که یک هفته به عنوان یکی از اعضای کادر فنی نفت در این تیم مشغول به کار شدید و دوباره این تیم را ترک کردید، گفت: شرایط در نفت مهیا نبود و نمی شد با آن اوضاع کار کرد. مدیر این کلوب تلاش زیادی می کرد تا این تیم به موفقیت دست پیدا کند ولی اوضاع در این تیم آنقدر نابسامان بود که ماندن به صلاح نبود. ما حتی کارت حضور در زمین را هم نداشتیم، بنابراین با مشکلاتی که این تیم داشت، تصمیم به رفتن گرفتیم تا شاید گروه بعدی بتواند در این تیم موفق باشد.

وی در آخر و در پاسخ به این پرسش که آیا لیگ امسال نسبت به فصل گذشته پیشرفتی داشته است یا خیر، گفت: نیم فصل اول هیچ عوض کردن محسوسی در لیگ ما وجود نداشت و تیم های بزرگی مثل استقلال، سپاهان و ذوب آهن افت شدیدی داشتند ولی امیدواریم در نیم فصل دوم و با توجه به اینکه همه به دنبال کسب امتیاز هستند، بازی های به مراتب زیباتری را شاهد باشیم.

حسینی نیمی از موفقیتش را مدیون رحمتی است

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | استقلال | حسینی بای | مهدی رحمتی | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs