ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جذب بازیکن خارجی در هاله‌ای از ابهام ، استقلال و پرسپولیس سند رو نکردند

رییس کمیته‌ تعیین اوضاع مربیان و بازیکنان فدراسیون فوتبال، گفت: از میان تیم‌های بدهکار به بازیکنان و مربیان خارجی فقط استقلال و پرسپولیس حاضر به ارائه سند و مدر

جذب بازیکن خارجی در هاله‌ای از ابهام ، استقلال و پرسپولیس سند رو نکردند

استقلال و پرسپولیس سند رو نکردند/ جذب بازیکن خارجی در هاله ای از ابهام

عبارات مهم : خارجی

رییس کمیته تعیین اوضاع مربیان و بازیکنان فدراسیون فوتبال، گفت: از میان تیم های بدهکار به بازیکنان و مربیان خارجی فقط استقلال و پرسپولیس حاضر به ارائه سند و مدرک جهت حل پرسشها انضباطی خود نشدند.

روزبه وثوق احمدی در گفت وگو با ایسنا، راجع به برگزاری جلسه کمیته تعیین اوضاع بازیکنان و مربیان با کلوب های دارای پرونده های انضباطی در کمیته انضباطی فیفا، اظهار کرد: این جلسه هفته گذشته برگزار شد به جز دو کلوب استقلال و پرسپولیس، همه کلوب هایی که دارای پرونده های انضباطی بودند در این جلسه حاضر شدند و توضیحات خود را ارائه کردند.

جذب بازیکن خارجی در هاله‌ای از ابهام ، استقلال و پرسپولیس سند رو نکردند

او در پاسخ به این پرسش که کدام یک از کلوب ها مسئله انضباطی خود در فیفا را بر طرف کرده بودند ، گفت : چند کلوب کارها خوبی انجام داده بودند. سیاه جامگان توضیحات قابل قبولی را ارائه کرد. ما این توضیحات را جمع بندی می کنیم و به هیات رییسه فدراسیون فوتبال ارائه می کنیم.

رییس کمیته تعیین اوضاع مربیان و بازیکنان راجع به استعلام فدراسیون فوتبال از فیفا راجع به محرومیت تراکتورسازی، گفت : پیش از این تصور بر این بود که تراکتورسازی با وجود محرومیت از فصل نقل و انتقالات تابستانی می تواند سه بازیکن آزاد را جذب کند ولی با استعلامی که ما از فیفا گرفتیم آنها مجاز به این کار نیستند و باید تا پنجره سوم یعنی پنجره نقل و انتقالات زمستانی صبر کنند.

رییس کمیته‌ تعیین اوضاع مربیان و بازیکنان فدراسیون فوتبال، گفت: از میان تیم‌های بدهکار به بازیکنان و مربیان خارجی فقط استقلال و پرسپولیس حاضر به ارائه سند و مدر

به گزارش ایسنا، کلوب های استقلال و پرسپولیس در حالی در این جلسه حاضر نشدند که برنامه هایی جهت جذب بازیکنان خارجی دارند و حتی پرسپولیس، گادوین منشا را با وجود داشتن پرونده های متعدد انضباطی در فیفا جذب کرده و جهت ثبت قرارداد این بازیکن پافشاری می کند ولی فدراسیون فوتبال کماکان روی مصوبه هیات رییسه این فدراسیون مبنی بر غیر مجاز بودن ثبت قرارداد بازیکنان خارجی تازه به وسیله کلوب های بدهکار تاکید دارد.

واژه های کلیدی: خارجی | بازیکن | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | فدراسیون فوتبال | قرارداد بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs