ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «استیون اسپیلبرگ» شخصیت هریسون فورد را به پرده‌های سینما بازمی‌گرداند

کارگردان آمریکایی تایید کرد که فیلم بعدی او قسمت پنجم از مجموعه «ایندیانا جونز» خواهد بود.

«استیون اسپیلبرگ» شخصیت هریسون فورد را به پرده‌های سینما بازمی‌گرداند

«استیون اسپیلبرگ» شخصیت هریسون فورد را به پرده های سینما بازمی گرداند

عبارات مهم : سینما

کارگردان آمریکایی تایید کرد که فیلم بعدی او قسمت پنجم از مجموعه «ایندیانا جونز» خواهد بود.

به گزارش مهر، استیون اسپیلبرگ که بروزترین فیلمش با عنوان «پست» در میان نامزدهای عالی ترین فیلم سال اسکار ۲۰۱۸ جای دارد، بار دیگر شخصیت هریسون فورد را به پرده های سینما بازمی گرداند. قسمت پنجم ایندیانا جونز قرار است سال ۲۰۲۰ روی پرده های نقره ای برود و تولید آن در سال ۲۰۱۹ شروع می شود.

این پروژه هنوز عنوان ندارد و علاقه مندان منتظرند ببینند این فیلم قبل از پروژه موزیکال اسپیلبرگ از راه می رسد یا بعد از آن؟

در حالی که پیشتر مطرح شده است بود اسپیلبرگ قصد دارد به بازسازی «داستان وست ساید» بپردازد، گفته شده است ساخت این فیلم بعد از «ایندیانا جونز» صورت می گیرد.

جدیدترین قسمت ایندیانا جونز «ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال» بود که سال ۲۰۰۸ اکران شد و ۱۹ سال بعد از سه گانه مهم آن روی پرده ها رفت.

جرج لوکاس که به خلق این شخصیت کمک کرد، تهیه کننده این فیلم خواهد بود و جان ویلیامز بار دیگر مسئولیت تولید موسیقی متن را برعهده خواهد داشت.

هنوز صحبتی از بازیگران دیگر فیلم نشده است و در عین حال دیوید کوپ فیلمنامه نویس به طرفداران اطمینان داده که شیا لابوف در نقش مات ویلیامز به فیلم باز نمی گردد.

«ایندیانا جونز ۵» ۱۰ جولای ۲۰۲۰ راهی پرده های سینماها می شود. این در حالی است که فیلم بعدی اسپیلبرگ با عنوان «بازیکن یک آماده» ۳۰ مارس ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

واژه های کلیدی: سینما | پروژه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs