ظهر اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها

ظهر: اردیبهشت داوطلبان رد صلاحیت انتخابات شوراها نامزدهای انتخاباتی انتخابات شوراهای اسلامی انتخابات فرماندار دشتی

گت بلاگز اخبار حوادث خودزنی مرد شکاک بعد از شلیک به همسر

به گزارش جام جم، چند روز پیش صدای شلیک گلوله از منزل ای، سکوت یکی از محله های کمال شهر کرج را شکست. مردم سراسیمه از منزل هایشان بیرون آمدند. آنها زمانی که رد صد

خودزنی مرد شکاک بعد از شلیک به همسر

عبارات مهم : گلوله

مرد جوان به خاطر سوءظن، همسرش را نشانه سه گلوله قرار داد و با چاقو خودزنی کرد.

به گزارش جام جم، چند روز پیش صدای شلیک گلوله از منزل ای، سکوت یکی از محله های کمال شهر کرج را شکست. مردم سراسیمه از منزل هایشان بیرون آمدند. آنها زمانی که رد صدا را گرفتند، متوجه شدند صدای تیراندازی از منزل همسایه کناری هست. اهالی بعد از ورود به منزل مشاهده کردند مردی در بالکن طبقه سوم ساختمان در حالی که چاقویی به دست دارد ایستاده و فریاد می زند اگر کسی وارد ساختمان شود خود را خواهد کشت. همسایه ها با دیدن مرد خشمگین تلاش کردند با او حرف بزنند و او را راضی کنند چاقو را به کناری بیندازد و از تصمیمش منصرف کند؛ ولی او دست بردار نبود. به محض این که یکی از همسایه ها قصد نزدیک شدن به وی را داشت تا او را خلع سلاح کند، مرد 35 ساله با چاقویی که به دست داشت ضربه هایی بر پیکر خود وارد کرد و غرق در خون در تراس منزل افتاد.

چند نفری از همسایه ها سراسیمه از پله ها اوج رفتند و خود را به طبقه سوم ساختمان رساندند. آنها در راه پله های طبقه سوم، زنی میانسال را دیدندکه با شلیک گلوله زخمی شده است بود و بسختی نفس می کشید.

خودزنی مرد شکاک بعد از شلیک به همسر

دقایقی بعد خودروی گشت پلیس آژیرکشان در محل حاضر شد و بعد از آن آمبولانس از راه رسید و امدادگران اورژانس زن و مرد زخمی را به بیمارستان انتقال یافته کردند. ماموران در بررسی از این منزل یک قبضه کلت و یک چاقو که لکه های خون روی آن به جا مانده بود، پیدا کردند.

با گزارش این درگیری خونین به قاضی ابراهیم مرادی، کشیک قتل دادسرای جنایی کرج، با دستور او تحقیقات پلیسی جهت رازگشایی از این پرونده شروع شد. ماموران ابتدا به تحقیق از همسایه ها پرداختند که معلوم شد مرد جوان و زن زخمی همسران هستند و مدتی است این منزل را اجاره کرده اند. از چندی پیش متوجه مشاجره و درگیری آنها شده است اند ولی نمی دانند علت این درگیری خونین چه بوده است.

به گزارش جام جم، چند روز پیش صدای شلیک گلوله از منزل ای، سکوت یکی از محله های کمال شهر کرج را شکست. مردم سراسیمه از منزل هایشان بیرون آمدند. آنها زمانی که رد صد

ردپای مظنون

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که ماموران از طریق مسئولان بیمارستان متوجه شدند این همسران که در یک قدمی فوت قرار داشته اند با تلاش پزشکان زنده ماندند.

ماموران با حضور در بیمارستان به تحقیق از زن میانسال پرداختندکه وی اعلام کرد همسرش او را با شلیک سه گلوله زخمی کرده است.

خودزنی مرد شکاک بعد از شلیک به همسر

وی به افسر تحقیق گفت: من به علت اعتیاد شوهر اولم از او جدا شدم و بعد از این جدایی با شوهر دومم که 12 سال از من کوچک تر بود، ازدواج کردم. او مرا به عقد موقت خود درآورد و با هم در این منزل زندگی می کردیم. بعد از مدتی اختلاف و درگیری های ما شروع شد. او بهانه گیر شده است بود و اجازه نمی داد با خانواده ام رفت و آمد داشته باشم.

زن زخمی ادامه داد: او سوءظن داشت و تصور می کرد من به او خیانت می کنم. هر کاری انجام دادم تا این افکار پوچ و بی اساس را از ذهن خود دور کند بی فایده بود. آخر جهت این که او را تنبیه کنم، مهریه ام را به اجرا گذاشتم و به جای پول مهریه خودروی پژوی او را تحویل گرفتم. احساس می کردم با این کار او سر به راه می شود و رفتارش عوض کردن می کند ولی این گونه نشد. حتی دو هفته قبل از اتفاق با من دعوا کرد و دیگر به منزل بازنگشت. از او خبری نداشتم تا این که روز تیراندازی لباس هایم را پوشیدم و از منزل بیرون زدم تا به محل کارم بروم که همسرم را در راه پله های طبقه همکف دیدم.

به گزارش جام جم، چند روز پیش صدای شلیک گلوله از منزل ای، سکوت یکی از محله های کمال شهر کرج را شکست. مردم سراسیمه از منزل هایشان بیرون آمدند. آنها زمانی که رد صد

زن زخمی گفت: او به زور از من خواست که به داخل آپارتمان بازگردم تا وسایلش را بردارد. به محض ورود به منزل بر سرم فریاد زد، تو به من خیانت کرده ای و تو را نمی بخشم. هر چه به او گفتم اشتباه می کنی و به خاطر حرف های مردم زندگی مان را از بین نبر و از این شک دست بردار، بی فایده بود. ناگهان او با من درگیر شد و بعد کلتی را که همراه داشت به سمتم نشانه گرفت و با شلیک مرا زخمی کرد. در تلاش بودم تا فرار کنم که موفق نشدم و غرق در خون در راه پله ها افتادم.

مرد تیرانداز هم بعد از اصلاح حالش در بازجویی ها گفت: من از طریق یکی از اقوام با همسرم آشنا شده است و با وجود این که او پیش از این ازدواج کرده و 12 سال از من بزرگ تر بود با او ازدواج کردم. ولی انتخابم اشتباه بود. هر آنچه می خواست برایش فراهم می کردم ولی او به من خیانت می کرد و با فردی غریبه تلفنی در ارتباط بود. چند بار به او تذکر دادم که دست از این کارش بردارد و از عضویت در گروه های تلگرامی دست بردارد؛ ولی او توجهی به حرف هایم نداشت.

خودزنی مرد شکاک بعد از شلیک به همسر

دخالت های نابجا

متهم ادامه داد: همسایه ها راجع به همسرم بدگویی می کردند و هر بارکه به او راجع به حرف و حدیث همسایه ها می گفتم، مدعی بود همسایه ها دوست ندارند زندگی مان خوب شود، به خاطر حسادت این حرف های بی اساس را می زنند. زمانی که مهریه اش را به اجرا گذاشت زیاد عصبانی شدم و درصدد انتقام بودم. شش ماه پیش سلاح کلتی را از مردی خریدم. روز اتفاق همسرم را در راه پله ها دیدم. با هم درگیر شده است و با سلاح سه تیر به او شلیک کردم. بعد به گمان این که او به قتل رسید، روی تراس رفتم که مردم مرا دیدند و تهدیدشان کردم نزدیک ساختمان نشوند. بعد هم ضربه هایی بر بدن خود زدم تا بمیرم که زنده ماندم. بعد از دستگیری متوجه شدم، همسرم زنده است.

برای مرد جوان به اتهام سوءقصد به جان همسرش از سوی بازپرس شعبه 22 دادسرای جنایی کرج قرار قانونی صادر و او روانه زندان شد.

واژه های کلیدی: گلوله | تحقیقات | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs